a reklamního textilu

Tištěná trička nebo mikiny v Prostějov od 1 do 100+ ale proč nás používat?

 

Jsme profesionálové na tisk máme radost z dobře provedeného potisku. Víme, co potřebujete naše nabídka je pestrá. Umíme vybrat kvalitní podklady pro tisk, aby výsledek byl perfektní. Z široké nabídky textilu a reklamních předmětů Vám pomůžeme vybrat takový, který vás zviditelní a odliší od konkurence. 

 

Můžeme použít digitální tisk, transferový tisk nebo sítotisk. Pomůžeme vám vybrat, co je nejlepší. Vytiskněte 10 a více položek stejného designu a my Vám dáme slevu 20 %.

Textil s vlastním potiskem
Rádi pro vás zhotovíme potisk na vaše nebo naše trička, mikiny, polokošile, tašky, vaky, pracovní oděvy atp nebo můžete dodat, na co chcete tisknout. Zakázku si můžete vyzvednout přímo, nebo vám ji můžeme poslat kamkoliv jinam.

 

Trička s vlastním potiskem
Pro firemní trička zakázky nad 10 kusů s potiskem v několika barvách vám doporučíme DTF technologie. Vaše obrázky můžeme vytisknout na různé barevné oblečení, abyste si mohli vybrat to, co je pro vaši firmu nejlepší.

2022 máme nový systém tisku a je úžasný.

 
1/2

Novozélandská a Česká organizace (NZACO s.r.o.) Potisk triček od 1 do 100+ v Prostějově s více než 20-ti letou zkušeností. Zaměřujeme se na dodávku kvalitních textilních potisků a snižujeme další náklady klienta. 

Kontaktuj pro více informací. NZACOcontact@nzaco.com

IČ: 08288968       DIČ: CZ08288968

Velikosti-triček.jpg