T • FOLD - Život je nyní mnohem jednodušší!

Skládání a pytlování košil je třeba udělat správně. Dobře složené tričko v tašce vám umožní lépe propagovat vaši značku a image. Platit někomu za složení a zabalení věcí je časově náročné a pracné.

Skládačka PTM T-Fold je odpovědí na profesionální prezentaci produktů bez plýtvání penězi a prostorem - navržena jako stolní automatická složka, která umožňuje snadné pytlování do provozu, pohodlně sedí v malém prostoru a je VŠECHNA elektrická - NENÍ vyžadován žádný vzduch - Automatické skládání a sáčky PTM T-Fold 350 - 500 položek za hodinu. PTM T-Fold je skvělým doplňkem pro jakékoli podnikání v oblasti DTG, sítotisku, vyšívání, přenosu nebo sublimace, které chtějí být efektivnější.

Super konkurenceschopné ceny a skutečné řešení problémů. PTM T.Fold se vám zaplatí za několik týdnů a bude dokonalým doplňkem vašeho podnikání v oblasti vyšívání, sítotisku, DTG, přenosu nebo sublimace.

Malý až XXL, bez problémů, jakýkoli oděv, který je třeba složit, bude profesionálně složen a profesionálně zabalen do sáčků. Je to opravdu jednoduché.