top of page

Kodak je globální technologická společnost zaměřená na tisk, pokročilé tiskové materiály a chemikálie. Poskytují špičkový hardware, software, spotřební materiál a služby především zákazníkům v oblasti komerčního tisku, balení, publikování, výroby a zábavy.

Jsou odhodláni pozitivně ovlivňovat životní prostředí a trvale vedou ve vývoji udržitelných řešení. Společnost Kodak vyrábí všechny své produkty v USA a každá šarže je testována na kvalitu.

Inkousty Kodak jsou měkké a  přirozené na dotek a mají výjimečně velký barevný gamut. Originální inkoust Kodak tiskne spolehlivější, vysoce kvalitní obraz, a systém Kodak má vynikající odolnost, než jiné inkousty. Kodak je nejlepší volbou pro profesionální společnosti, protože si můžete být jisti, že inkousty, které si koupíte v budoucnu, budou stejné jako inkousty, které kupujete nyní.

Jako oficiální dodavatel produktů pro textilní tiskárny a originálních inkoustů společnost NZACO s.r.o. dodává produkty velkým oděvním společnostem. 

Nové produkty Kodacolor Direct-to-Garment a originální inkousty na textil od firmy Kodak jsou unikátní. Kodacolor inkousty jsou připraveny tak, aby rychle vysychaly při nízkých teplotách a po fixaci zůstaly jasné. Inkousty Kodacolor CMYK lze použít v kombinaci i s jinými bílými textilními inkousty, ale nejlépe fungují při použití s ​​bílým inkoustem Kodacolor Direct-to-Garment white ink.

Pokud budete používat inkousty Kodacolor zároveň s Kodacolor penetracemi, vytvoříte extrémně odolný a zářivý tisk na světlých i tmavých oděvech. Normální doba fixace obrázků, vytištěných pomocí inkoustů Kodacolor, Formulation E, je 2x45 sekund při 170°C, pokud je obrázek vytištěn pomocí sady bílého inkoustu a CMYK. Obrázky vytištěné bez bílého inkoustu, jen pomocí CMYK, jsou fixovány po dobu 35 sekund při teplotě 170°C.

NZACO s.r.o. je oficiální distributor Kodak, Kodacolor produktů pro textilní tiskárny.

Authorized-Distributor-of-KODACOLOR-Inks

NZACO je technologická společnost, která se zaměřuje na tisk na oděvy. Tisk na oděv se v Prostějově provádí pomocí textilních inkoustů od Kodak. NZACO s.r.o. spolupracuje s dalšími místními a evropskými firmami. Výrobky jsou hromadně dováženy do České republiky a následně distribuovány do dalších evropských zemí. 

bottom of page