top of page
NZACO s.r.o.

Kodak Kodacolor DTG, DTF inkousty a informace o produktech

Kodak je globální technologická společnost zaměřená na tisk, pokročilé tiskové materiály a chemikálie. Společnost Kodak má za sebou 20-ti letou historii vývoje a výroby. Inkousty Kodak jsou měkké a  přirozené na dotek a mají výjimečně velký barevný gamut. Společnost Kodak vyrábí všechny své inkousty Kodak v USA a každá šarže je testována na kvalitu. Máte jistotu, že inkousty, které si koupíte v budoucnu, budou stejné jako inkousty, které si kupujete nyní.

Inkoust Kodak tiskne spolehlivější, vysoce kvalitní obraz a systém Kodak má vynikající odolnost, než jiné inkousty. Kodak jsou nejlepší volbou pro profesionální tiskové společnosti. 

Společnost NZACO s.r.o. je oficiálním distributorem produktů Kodak pro tiskárny textilu. Dodáváme vysoce kvalitní materiály pro potisk látek a snižujeme dodatečné náklady. Výrobky jsou dováženy ve velkém do ČR a následně distribuovány do dalších evropských zemí.

DTF tisk s produkty Kodak FTF

Originální inkoust Kodak Kodacolor FTF pro tisk DTF je určen pro tisk obrázků na přenosovou fólii. Inkoust Kodak FTF lze použít s jakoukoli přenosovou fólií DTF a práškovým lepidlem DTF. Také Kodak FTF Transfer Film and Powder Adhesive lze použít s jinými inkousty, které jsou určeny pro tisk DTF. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků tisku, používejte společně produkty Kodak Kodacolor.

DTF tisk je určen pro přenos vytištěných obrázků na textil pomocí přenosové fólie. Obrazy DTF lze přenést na většinu tkanin.

Inkoust Kodak FTF je určen pro tiskové hlavy EPSON DX5 a DX7. DTF (Direct To Foil) nebo FTF (Foil-To-Fabric) je nová technologie tisku na textil, kdy tiskárna tiskne (zrcadlově + nejprve CMYK, poté W) na film.

Aplikace vytištěných obrázků na látku pomocí fixačního lisu.


Předtiskněte látku (5 sekund při 160-170°C), na kterou se má natištěný obrázek také aplikovat. Obrázek přiložte na látku a obrázek překryjte teflonovou fólií a při 160-170°C vysokým tlakem přitiskněte přenosovou fólii na látku na 15 sekund.

Poté, co je fólie STUDENÁ, odloupněte přenosovou fólii z látky pod úhlem. Obraz obnovte teflonovou fólií a lisujte při teplotě mezi 160 - 170°C za vysokého tlaku po dobu 5 sekund.

Přenosová fólie Kodak FTF (pro tisk "COLD PEEL" DTF) byla speciálně navržena pro použití s ​​inkousty DTF / FTF a práškovým lepidlem DTF / FTF. Přenosová fólie Kodak FTF nabízí vysokou absorpci inkoustu, rychlé schnutí a velmi snadné odlupování, ideální pro profesionální DTF tiskárny a běžné stolní tiskárny, které byly upraveny pro použití s ​​bílým DTF inkoustem. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků tisku, používejte produkty Kodak společně.

Přenosová fólie Kodak FTF má dvě strany. Potisknutelná strana má vysokou absorpci inkoustu a speciální povrchovou úpravu, která napomáhá snadnému odlupování. Spodní strana má speciální antistatický vodivý povlak, který pomáhá tiskárně lépe uchopit fólii.

Produkty FTF skladujte na chladném místě s vlhkostí nižší než 50 % a mimo dosah oxidačních chemikálií.

Nejlepších výsledků tisku dosáhnete, když společně použijete inkousty Kodak FTF, přenosovou fólii Kodacolor FTF a práškové lepidlo Kodacolor FTF.

 

Použití inkoustů Kodacolor DTG pro potisk textilu.
Originální inkousty Kodacolor Direct-to-Garment (DTG) Formulation E, Textile Inks jsou novou generací inkoustů, které tisknou spolehlivější a vysoce kvalitní obraz. Systém Kodacolor má oproti jiným inkoustům vynikající odolnost a lze jej použít pro tisk DTG (Direct-To-Garment), DTF (Direct-To-Foil) nebo FTF (Foil-To-Fabric). Kodacolor jsou nejlepší volbou pro profesionální tiskové společnosti.

Barva inkoustů Kodacolor zůstává po řádném zaschnutí jasná. Inkousty Kodacolor vytvářejí extrémně trvanlivé a zářivé výtisky na světlých a tmavých oděvech při použití s ​​penetrací Kodacolor Dark (pro tmavé tkaniny) a Light (pro světlé tkaniny). Normální doba schnutí obrázků vytištěných bílým inkoustem Kodacolor je 45 sekund x 2 při 170 °C. Obrázky vytištěné pouze inkoustem Kodacolor CMYK schnou za 35 sekund při 170 °C.

Textilní inkousty Kodacolor DTG jsou určeny pro tisk na 100% bavlnu, ale lze je použít na 60% bavlnu a 40% polyester. Pokud používáte jiné látky, je nutné provést tiskovou zkoušku.

Textilní inkousty Kodacolor DTG Formulation E jsou kompatibilní s většinou tiskáren Direct-to-Garment používajících tiskové hlavy Epson DX-5, DX-7. Pokud aktuálně používáte inkousty Image Armor, DuPont Artistri, PolyPrint nebo DTG Digital, přechod na textilní inkousty Kodacolor DTG je snadný.

Návod k praní: Potištěnou látku doporučujeme poprvé vyprat na 40°C bez pracích prostředků, odstraňovačů skvrn a aviváže.

 
NZACO s.r.o.

O nás

Vedoucí v oboru

Novozélandská a česká organizace (NZACO s.r.o.) s více než 20 lety zkušeností s tiskem rozumí tomu, co uživatelé našich produktů potřebují. NZACO je oficiálním distributorem OEKO-TEX osvědčení inkoustů a produktů pro tisk Direct-To-Garment (DTG) a Direct-To-Film (DTF) v České republice a na Slovensku.
S našimi inovativními a bystrými produkty vylepšujeme každodenní zkušenosti našich uživatelů a pokračujeme v testování tržních trendů. Neúnavně jsme pracovali na tom, abychom dostali DTG, DTF inkousty do popředí průmyslu.
Abychom mohli poskytovat vynikající řešení, věnujeme čas a zdroje průzkumu potřeb trhu a motivů našich uživatelů. Pro naše uživatele jsme pracovali a budeme i nadále neúnavně pracovat. Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Kodak-Authorized-Distributor

Adresa:

Havlíčkova 2921/22,
Prostějov 79601, Czech Republic

Email: nzacocontact@NZACO.com

Kontaktní telefonní číslo: 00420 732757609

IČ: 08288968 DIČ: CZ08288968

 

Děkujeme za odeslání!

Kontakt NZACO s.r.o.

bottom of page