Novozélandská a Česká organizace (NZACO s.r.o.) Potisk triček v Prostějově. NZACO je oficiálním distributorem inkoustů Kodak Kodacolor Direct-To-Garment pro tiskárny na textil.

Společnost Kodak má 20letou historii vývoje inkoustů. Nyní společnost vyvinula NOVÉ inkousty Direct-To-Garment, které jsou odolné a mají intenzivní barvy. Kodacolor je tou nejlepší volbou pro profesionální tiskové společnosti. NZACO je oficiálním distributorem Kodacolor Direct-To-Garment pro Českou republiku a Slovensko.

Potiskni.png

Kodacolor Inkousty pro tiskárny na textil a Direct-To-Garment Tisknout.

Nové Kodacolor inkousty na textyl od firmy Kodak jsou vyrobeny tak, aby změnily trh přímého tisku na oděv. Kodacolor inkousty jsou připraveny tak, aby rychle vysychaly při nízkých teplotách a po fixaci zůstaly jasné.

 

Inkousty Kodacolor CMYK lze použít v kombinaci i s jinými bílými textilními inkousty, ale nejlépe fungují při použití s ​​bílým inkoustem Kodacolor DTG white ink.

 

Pokud budete používat inkousty Kodacolor zároveň s Kodacolor penetracemi, vytvoříte extrémně odolný a zářivý tisk na světlých i tmavých oděvech. Normální doba fixace obrázků, vytištěných pomocí inkoustů Kodacolor, Formulation E, je 40 sekund při 170°C, pokud je obrázek vytištěn pomocí sady bílého inkoustu a CMYK. Obrázky vytištěné bez bílého inkoustu, jen pomocí CMYK, jsou fixovány po dobu 35 sekund při 170°C.

NZACO s.r.o. je technologická společnost, která se zaměřuje na přímý tisk na oděvy. Tisk na oděv se v Prostějově provádí pomocí textilních inkoustů Kodak. NZACO s.r.o. spolupracuje s dalšími místními a evropskými firmami.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest

Česko Kodacolor Inkousty pro tiskárny na textil a Direct-To-Garment Tisknout

Copyright © 2020. All Rights Reserved.