Kodakc3.jpg
WEB-page-header.jpg
Novozélandská a Česká organizace (NZACO)

Kodacolor je nejlepší volbou pro profesionální tiskové společnosti. Jako oficiální přední dodavatel produktů Kodacolor Direct-to-Garment a originálních inkoustů dodává NZACO největším oděvním společnostem v Evropě za nejlepší ceny.

Společnost Kodak má 20-ti letou historii vývoje inkoustů. Nyní společnost vyvinula NOVÉ inkousty Kodacolor Direct-To-Garment pro textilní tiskárny, které jsou odolné a mají intenzivní barvy. Kodacolor je nejlepší volbou pro profesionální tiskařské společnosti. Jako oficiální přední dodavatel produktů Kodacolor Direct-to-Garment a originálních inkoustů dodává NZACO největším společnostem v oblasti tisku na oděvy v Evropě za nejlepší ceny.

Nové produkty Kodacolor Direct-to-Garment a originální inkousty na textil od firmy Kodak jsou vyrobeny tak, aby změnily trh přímého tisku na oděv. Kodacolor inkousty jsou připraveny tak, aby rychle vysychaly při nízkých teplotách a po fixaci zůstaly jasné. Inkousty Kodacolor CMYK lze použít v kombinaci i s jinými bílými textilními inkousty, ale nejlépe fungují při použití s ​​bílým inkoustem Kodacolor Direct-to-Garment white ink.

Pokud budete používat inkousty Kodacolor zároveň s Kodacolor penetracemi, vytvoříte extrémně odolný a zářivý tisk na světlých i tmavých oděvech. Normální doba fixace obrázků, vytištěných pomocí inkoustů Kodacolor, Formulation E, je 45 sekund při 170°C, pokud je obrázek vytištěn pomocí sady bílého inkoustu a CMYK. Obrázky vytištěné bez bílého inkoustu, jen pomocí CMYK, jsou fixovány po dobu 35 sekund při teplotě 170°C.

NZACO je oficiální přední distributor produktů Kodak, Kodacolor Direct-To-Garment pro textilní tiskárny.

Authorized-Distributor-of-KODACOLOR-Inks
Kodak Web.jpg

NZACO je technologická společnost, která se zaměřuje na přímý tisk na oděvy. Tisk na oděv se v Prostějově provádí pomocí textilních inkoustů od Kodak, Kodacolor Direct-To-Garment. NZACO s.r.o. spolupracuje s dalšími místními a evropskými firmami. Výrobky jsou hromadně dováženy do České republiky a následně distribuovány do dalších evropských zemí.